Klimatyzacja

Klimatyzacja


Mitsubishi

To innowacyjne systemy gotowe do ciągłej pracy w niemal każdych warunkach atmosferycznych. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na montaż systemów ściennych, wolnostojących czy nawet kaset sufitowych, dzięki którym dostosujesz klimatyzacje do każdego miejsca montażu. Klimatyzacje Premium potrafią kierować nadmuch w różnorodne strony, dostosowując go do obecności i położenia osób w pomieszczeniu, tak aby nawiew był jak najbardziej komfortowy. Klimatyzacje Mitsubishi wyposażone są w filtry z jonami srebra skutecznie usuwając z pomieszczenia bakterie, nieprzyjemne zapachy czy alergeny.

AUX

Klimatyzacje AUX to wysokiej klasy urządzenia gospodarstwa domowego. Wyposażone są w jonizator powietrza, który korzystnie wpływa na nasz nastrój, koncentrację czy samopoczucie, a także neutralizuje powstawanie wirusów, grzybów czy bakterii. Funkcje inteligentnego odczytu temperatury umożliwia dokładnie dopasowanie temperatury nawiewu do warunków w pomieszczeniu, tak aby uzyskać możliwie jak największy komfort przy równoczesnym niskim zużyciu energii. Łatwy demontaż dolnej pokrywy obudowy ułatwia montaż i serwisowanie urządzenia, a ergonomiczny kształt żaluzji zapewnia optymalną dystrybucję powietrza w całym pomieszczeniu.

LG

Klimatyzacje LG cechuje szybki i łatwy montaż, dzięki czemu szybciej możemy cieszyć się chłodnym powietrzem. Dzięki świetle UV LED klimatyzacja sama usuwa 99,99% bakterii zapewniając świeżość i czystość wentylatora, wyposażony jest również w funkcję automatycznego osuszania wilgoci, tak aby ciągle utrzymywać jego czystość. Klimatyzator LG wyposażony jest w sprężarkę DUAL INVERTER COMPRESSOR, która zapewnia pracę o każdej porze roku, nawet przy ekstremalnych warunkach pogodowych, a dodatkowo jest ona objęta aż 10-letnią gwarancją. Inteligentne rozwiązanie sterowania głosem pozwala dopasować ustawienia klimatyzacji do własnych potrzeb. Ciesz się trwałym klimatyzatorem, który przystosowany jest również do radzenia sobie z wahaniami napięcia sieci elektrycznej.

VIESSMANN

Klimatyzator Vitoclima 200-S to nowoczesne urządzenie służące do ochładzania i ogrzewania powietrza w danym pomieszczeniu. Posiada zakres pracy w trybie chłodzenia od -15C do +43C, a w trybie grzania od -15C do +24C (temperatury otoczenia). Wyposażona w tryb pracy nocnej łagodniej osiąga zadaną temperaturę. Posiada tryb ochrony przed zamarzaniem, utrzymując stałą temperaturę pomieszczenia na poziomie +8C. Dzięki ciepłemu startowi w trybie grzania wentylator włącza się z opóźnieniem tak aby od razu uzyskać efekt ciepłego nadmuchu. Klimatyzator Vitoclima posiada 5 lat gwarancji.

KontaktSiedziba firmy
Lipnicka 258, 43-300 Bielsko-Biała